صفحات

۱۳۹۰ اردیبهشت ۱۵, پنجشنبه

قدر گوهر کلبلی

ازشما چه پنهان٬ گاهی دلم برای این کل جعفر مادر مرده میسوزد و فکر میکنم که اگر حضرت ایشان٬ به جای بنده٬ مثلا به تور مصباح ویا جنتی می افتاد! حکما امروزه حتی اگر وزیر ویا امیر نمی شد! اقل کم نمایندهء کسی درجائی ویا مثلا معاون وزیری! نماینده ای! سرداری!چیزی می شد. این را ازآن جائی عرض میکنم که ایشان درست در راستای تفکرحضرات فکر می فرمایند ٬ هرچند که فهم و شعوررشان با این حضرات تومنی صد بومان توفیر دارد . بعنوان نمونه٬ به ایشان عرض می کنم که: کل جعفرجان٬ دیدی که جناب عظما و آیت الله مصباح چه لیلی به لالای هم می خوانند وهندوانه زیر بغل هم می گذارند٬ وفی المثل این یکی پای آن یکی را می بوسد وآن یکی این یکی را علامه ای بی بدیل میخواند؟ می گوید: بعله٬ هم دیدم و هم شنیدم. می گویم:پدر جان٬ یکی از ذوب شدگان در توجیه پا بوسی عظما توسط آن علامهء بی بدیل٬ فرموده اندکه: قدر زر زرگر شناسد قدر گوهر... به میان حرفم پرید و گفت " قدر گوهر کلبلی"... می گویم:اشتباه می فرمائید ببم جان٬ قدرگوهر٬ گوهری! میفرمایند که: نخخخخییییر همانی که گفتم٬ قدرگوهر کلبلی! می پرسم٬ حالا این کلبلی کیه!؟ میگوید: " شوهر گوهر خانم "

۵ نظر:

حسین . امیریه گفت...

سلام دوست گرامی با سپاس از مهرتان راستش منهم وقتی به آینده این حضرت کل و تمامی اسلافش فکر میکنم دلم برایشان میسوزدکه چگونه به انسانیت و فردای خودشان چوب حراج زدندو برایگان فروختند.
ایام بکام

منصورون(همراهان ایلیا) گفت...

اين متون راهبردي جمعيت ال ياسين بين سالهاي 1386 تا 1388 براي اولين بار منتشر شدند. بيش تر برنامه هاي گفته شده در اين متن ها اجرا شدند و باعث رسوايي هر چه بيشتر اداره دايره مذاهب و همچنين باعث آزادي استاد ايليا و اعضاي جمعيت گرديد . اما با توجه به دستگيري مجدد چند روزه استاد ايليا بر آن شديم تا دوباره اين متن ها و برنامه ها را يادآوري كنيم
http://www.mansouroun.blogspot.com/

N Azhdari گفت...

dast mareezad.

انتشار اگاهی گفت...

از روشهای دینامیکی و متغیر چه می دانید؟

مختصات خود را تغییر دهید تا دشمن شما را نشناسد

بند 12 از منشور دفاعی اِل یاسین (بیانیه 19)
(بیانیۀ 19 شامل موثرترین، قویترین و کاراترین سبک ها و روش های مبارزۀ نرم و ضد جنگ روانی می باشد)
http://www.freewebs.com/mansouroun/bayaniye.htm متن کامل بیانیه 19

مهربان گفت...

ممنون از لطفتون کلموک آقا